O sklepie

Sklep z odzieżą dla dzieci Mayoral - Moda Dla Dzieci

Sklep MODA DLA DZIECI Mayoral to sprawne i wygodne zakupy najładniejszych ubranek dla Waszych dzieci. Jesteśmy firmowym sklepem Mayoral, Boboli, Blue Seven i wielu innych marek odzieży dziecięcej. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy sprzedawać odzież dla dzieci Mayoral. Z Wami już od 15 lat! Przez ten czas zmieniały się trendy, zmieniał się także nasz sklep z ubrankami dziecięcymi i nasza oferta. Rosną nasze dzieci - rośnie nasz sklep i wybór świetnej odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży! Nie rosną tylko nasze ceny, bo dbamy aby nasza oferta była atrakcyjna, sprawdzona, wysokiej jakości - i dostarczana do Was błyskawicznie! 

W ofercie sklepu MODA DLA DZIECI Mayoral znajdziecie sprawdzone ubranka dla dzieci i nastolatków, a także dla niemowląt. Odzież dziecięca renomowanych firm, zarówno polskich producentów, jak i zagranicznych. Wszystkie ubrania dziecięce, buty dla dzieci, akcesoria sprzedajemy również w sklepie stacjonarnym, macie więc pewność, że są to przedmioty najwyższej jakości, takie które bez obawy kupujecie w sklepach, najpierw starannie oglądając, a nie tylko na podstawie ładnego zdjęcia. Zaufajcie naszemu doświadczeniu! Tylko u nas znajdziecie  w jednym miejscu najfajniejsze ubranka dla dzieciaków i najlepsze firmy.  Wszystko po przystępnych cenach, bo wszystkie kolekcje odzieży dziecięcej kupujemy bezpośrednio u producentów. Zawsze aktualne najnowsze kolekcje odzieży dziecięcej, a do tego atrakcyjny Outlet z wyprzedażą ubranek dla dzieci.

Zatem - serdecznie zapraszamy!  Proszę wygodnie usiąść przed komputerem i przejrzeć ofertę naszego sklepu internetowego MODA DLA DZIECI Mayoral. Tutaj możecie spokojnie się zastanowić nad wyborem koloru, fasonu i rozmiaru ubrania dla swojego dziecka. Nikt Was nie pogania, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Zakupy są dostarczane prosto do Waszego domu, gdzie spokojnie, w dowolnym momencie możecie je z dzieckiem obejrzeć i przymierzyć, sprawdzić wygodę. A gdy okaże się, że z jakiegoś powodu ubranka jednak nie pasują lub nie spełniają Waszych oczekiwań - możecie je łatwo odesłać, bez ryzyka i problemów. Takie zakupy to prawdziwa wygoda!
Klienci z Kędzierzyna-Koźla i okolic - zapraszamy do rezerwacji internetowej wybranych ubranek i odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym.

Ważne - ubranka które sprzedajemy w sklepie internetowym Moda Dla Dzieci Mayoral są równocześnie w ofercie naszego sklepu stacjonarnego. Dostępności poszczególnych rzeczy są na bieżąco korygowane. Może się jednak zdarzyć, że jakaś rzecz z Waszego zamówienia nie będzie już dostępna, bo akurat sprzedała się w sklepie. Prosimy o wyrozumiałość, poinformujemy Was o tym i zaproponujemy inną podobną rzecz lub anulowanie zamówienia.

Zapraszamy na zakupy!