Nasze marki

W ofercie sklepu MODA DLA DZIECI znajdziecie renomowane firmy produkujące oryginalne i modne ubranka dla dzieci i niemowląt. Naszą specjalnością są hiszpańskie marki odzieży dziecięcej.
Jesteśmy od 15 lat sklepem firmowym MAYORAL - ulubionej marki odzieży dla dzieci. Ubranka tej hiszpańskiej firmy są znane ze swej jakości, niepowtarzalności, kreują style w modzie dla dzieci, a przy tym są modne i trwałe.
Od początku współpracujemy także z inną hiszańską marką - BOBOLI - kochaną za kolorowe ubrania dla małych i dużych dzieci, piękne okazjonalne kolekcje odzieży na specjalne okazje.
Wśród naszych (i waszych) ulubionych marek ubranek dziecięcych jest też niemiecka marka BLUE SEVEN - kolorowa, solidna, oryginalna moda dla dzieci i maluszków, słynąca również z mega wygodnych jeansów.
Nowa marka iDO - to włoska odzież dla dzieci i niemowląt. Super oryginalne, niepowtarzalne, zwracające uwagę ubranka dziecięce, młodzieżowe. Doskonała jakość.
Polecamy także ubranka firmy LOSAN - ta marka to również moda prosto ze słonecznej Hiszpanii, bardzo kolorowa, w atrakcyjnych cenach, wygoda na codzień.
Czy znacie polską markę SLY? To piękne kolekcje dla dziewczynek - sukienki na specjalne okazje i śliczne kolekcje szkolne. Perfekcyjne pod każdym względem, najwyższa jakość i styl, kochamy je za to!
Polecamy także wygodne atestowane obuwie dla dzieci - KORNECKI oraz obuwie MAYORAL.

Wszystkie ubranka zamawiamy bezpośrednio u producentów, dzięki czemu gwarantujemy zawsze najniższą cenę i szeroki wybór. Zamawiamy zawsze najnowsze kolekcje, z rocznym wyprzedzeniem, macie więc u nas wybór najnowszych trendów i zawsze aktualną modę. W każdym sezonie testujemy i wprowadzamy nowe marki i nowych producentów, zawsze uważnie słuchamy jak Wam - rodzicom i dzieciom - przypadły one do gustu. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze sugestie i podpowiedzi, bo to wspólnie z Wami od 15 lat rozwijamy nasz sklep!