Mayoral

Mayoral hiszpańskie ubranka dla dzieci

mayoral

Sklep Moda Dla Dzieci to oficjalny firmowy sklep Mayoral. Sklep stacjonarny i sklep internetowy Mayoral. Od 15 lat możemy Wam oferować te oryginalne i niepowtarzalne ubranka dla dzieci. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów w Polsce które podjęły się współpracy z firmą Mayoral - zupełnie wówczas w naszym kraju nieznanym hiszpańskim producentem odzieży dziecięcej. Ale nie mogliśmy się oprzeć tym cudownie kolorowym ubrankom, pięknie odszytym, zupełnie innym niż wszystkie. Zakochaliśmy się w propozycjach firmy Mayoral ♥ i miłość ta nie ustaje! Każdy kolejny pokaz nowych kolekcji ubranek i akcesoriów dziecięcych, które zamawiamy dla Was i Waszych dzieci z rocznym wyprzedzeniem, to zachwyt nad kolorami, zestawieniami, haftami i aplikacjami, nowymi pomysłami na odzież dla dzieci. Bo moda dla dzieci nigdy nie jest nuda! Dlatego wciąż niezmiennie to właśnie ubranka firmy Mayoral są naszą wiodącą ofertą. Ubranka Mayoral są cenione ze względu na najwyższą jakość i niepowtarzalność, kreują style w modzie dziecięcej, a przy tym są modne i trwałe. Firma Mayoral Moda Infantil już od 79 lat produkuje niesamowitą odzież i dodatki dla najmłodszych. Cały czas pozostając firmą rodzinną, a co za tym idzie zarządzaną w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie.

Ubranka Mayoral pojawiają się w dwóch kolekcjach sezonowych - lekkie propozycje ubrań dla dzieci na wiosnę i lato oraz cieplejsza odzież dziecięca na jesień i zimę. Każda z kolekcji to liczne linie kolorystyczne (tzw. rodzinki) wszystkich elementów odzieży, które można dowolnie łączyć tworząc niesamowite zestawienia ubranek dla dzieci, zawsze spójne i pasujące do siebie. Poza klasycznymi zestawieniami kolorów kolekcje odzieży dla dzieci Mayoral zawsze mają kilka linii z oryginalną kolorystyką, nawiązującą do trendów w modzie "dorosłej". Tak więc każdy znajdzie coś dla swojego dziecka! W ofercie Mayoral znajdziecie też obuwie i dodatki, jak czapki, rękawiczki, kapelusze, torebki i inne.
Poszczególne kolekcje Mayoral podzielone są również na grupy wiekowe. Ubranka w poszczególnych grupach wiekowych dostosowane są do wieku dziecka, jego aktywności - zawsze z dbałością o komfort i bezpieczeństwo. Kazdy przedział wiekowy to zarówno wygodne ubranka na codzień, dresowe, sportowe, jak i casual do szkoły czy przedszkola, a także eleganckie ubranka na specjalne okazje.
Kolekcja Newborn - to ubranka i bielizna dla niemowląt od 0 do 18 miesięcy. Tutaj także znajdziecie piękne ubranka na chrzest dla dziewczynek i dla chłopców.
Kolekcja Baby - to odzież dla małych dzieci w wieku od 6 do 24 miesięcy. Kolorowa moda dla maluchów, dziewczynek i chłopców.
Kolekcja Mini - ubranka dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat, najszersza przepiękna kolekcja odzieży dziecięcej, dla chłopców i dla dziewczynek.
Kolekcja Junior to odzież dla nastolatków, w wieku od 10 do 18 lat. Linia chłopięca w tej grupie wiekowej nosi nazwę Nukutavake.

Nasz sklep zawsze jako pierwszy otrzymuje najnowsze kolekcje Mayoral do sprzedaży. Kolekcja jesień zima jest w naszym sklepie już w lipcu. Natomiast kolekcja wiosna lato jest u nas już w grudniu. Jeśli chcesz jako pierwszy cieszyć się nowymi propozycjami firmy Mayoral to koniecznie dodaj nasz sklep do ulubionych i sprawdzaj nasze nowości!

Ofertę ubranek i butów Mayoral znajdziecie tutaj: https://modadladzieci.com.pl/manufacturer/mayoral