#zostanwdomu - bezpieczne zakupy online

#zostanwdomu -ułatwiamy zakupy i zwroty!

Nasz sklep stacjonarny czynny jest krócej - od godz. 9.00 do 13.00. Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, z którymi możecie mieć kontakt poprzez dotyk. Wprowadziliśmy także ograniczenie ilości osób, które mogą równocześnie przebywać w sklepie. Przypominamy, że ubranka i obuwie zakupione w sklepie stacjonarnym możecie zwrócić bez podania przyczyny, oczywiście nieużywane. Dlatego nie przychodźcie z dziećmi do sklepu. Wybierzcie to co Was interesuje i przymierzcie spokojnie w domu. Umówcie się na dogodny termin zwrotu.

Nasz sklep internetowy pracuje obecnie na 150%. Dbamy jednak o zdrowie nasze i naszych pracowników - dlatego może się zdarzyć, że któreś zamówienie będzie nieznacznie opóźnione lub telefon nie będzie błyskawicznie odebrany. Liczymy na waszą wyrozumiałość.

#zostanwdomu:

1 - zrób bezpieczne zakupy w sklepie internetowym z domowej kanapy;

2 - wybierz bezpieczną formę zapłaty - przelew - zrezygnuj z płatności za pobraniem;

3 - umów się z kurierem by zostawił paczkę pod drzwiami;

4 - ciesz się z zakupów :-)

Wydłużamy możliwość zwrotów i wymiany zakupionych w sklepie internetowym przedmiotów do 60 dni. Ważne - należy poinformować nas o chęci zwrotu zamówienia w ciągu ustawowych 14 dni od otrzymania zamówienia. Na odesłanie rzeczy macie aż  60 dni. Dołączamy się do akcji #zostanwdomu - jeśli będzie taka konieczność to termin zwrotów będzie wydłużony. Zadbajcie o siebie i bliskich, nie wychodźcie z domu bez konieczności. Ostatnie czym chcemy teraz Was i siebie martwić to terminy zwrotów i niepotrzebne wizyty na pocztach. Wydłużony termin zwrotów obowiązuje do odwołania.