#zostanwdomu - 60 dni na zwrot odzieży obuwia Mayoral, Boboli i innych

W tym trudnym dla nas wszystkich momencie chcemy Was poinformować o tym, jak możecie robić u nas zakupy. Jesteśmy rodzicami jak Wy, zależy nam na bezpieczeństwie naszych i waszych rodzin.

Sklep stacjonarny - sklep Moda Dla Dzieci w dni powszednie jest krócej czynny - od godz. 9.00 do 13.00. Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, z którymi możecie mieć kontakt poprzez dotyk. Wprowadziliśmy także ograniczenie ilości osób, które mogą równocześnie przebywać w sklepie. Wszystko w trosce o Wasze i nasze zdrowie. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Ze względów higienicznych zalecane są płatności kartą. Panel do obsługi transakcji jest również każdorazowo dezynfekowany. Ponadto przypominamy, że ubranka i obuwie zakupione w sklepie stacjonarnym możecie zwrócić bez podania przyczyny, oczywiście nieużywane. Dlatego nie przychodźcie z dziećmi do sklepu. Wybierzcie to co Was interesuje i przymierzcie spokojnie w domu. Umówcie się na dogodny termin zwrotu.

Sklep internetowy - sklep www.modadladzieci.com.pl pracuje na 150% :-) Realizujemy codziennie wysyłki firmą kurierską GLS, Pocztą Polską i za pośrednictwem paczkomatów Inpost. Dodatkowo wydłużamy możliwość zwrotów i wymiany zakupionych w sklepie internetowym przedmiotów do 60 dni. Ważne - poinformujcie nas o chęci zwrotu zamówienia w ciągu ustawowych 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Na odesłanie macie 60 dni. Dołączamy się do akcji #zostanwdomu - jeśli będzie taka konieczność to termin zwrotów będzie wydłużony. Zadbajcie o siebie i bliskich, nie wychodźcie z domu bez konieczności. Ostatnie czym chcemy teraz Was i siebie martwić to terminy zwrotów i niepotrzebne wizyty na pocztach. Wydłużony termin zwrotów obowiązuje do odwołania.

nie dajemy się